10 x 10 – PL x UE

Eko, sport, media czy biznes w Europie? Studia, praca, wolontariat w UE? W 2014 roku mija 10 lat, od kiedy Polska jest członkiem Unii Europejskiej, a my, zwykli obywatele, możemy z tego korzystać.

„10 x 10 – PL x UE” jest czymś wyjątkowym. W ciągu jednego dnia 10 trenerów poprowadzi 10 różnych tematycznie warsztatów w 10 szkołach w Szczecinie. To prawie 300 młodych ludzi, którzy dzięki „10 x 10 – PL x UE” poszerzą swoje horyzonty, nabędą nową, bardzo praktyczną wiedzę o możliwościach, jakie Unia Europejska daje swoim mieszkańcom. Potężna dawka wiedzy jednego dnia!

Każdy z warsztatów skupia się na innym zagadnieniu. W planach oprócz standardowych eurolekcji przygotowanych przez sieć Eurodesk (lekcje mobilnościowe: praca, studia, i wolontariat, Euroaktywacja – specjalna lekcja nawiązująca do Europejskiego Roku Obywateli, Euroszanse – o korzyściach wynikających z członkowstwa w UE) również autorskie lekcje na temat mediów, ochrony środowiska, przedsiębiorczości, sportu i prawa w Unii Europejskiej.

My już się nie możemy doczekać. Więcej informacji: www.europedirect-szczecin.eu lub www.facebook.pl/edszczecin.

Artykuł napisany przez

Możliwość komentowania jest wyłączona, ale trackbacki i pingbacki są włączone.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress