Zagrajmy Dzieciom Radość

Zagrajmy Dzieciom Radość to wyjątkowy koncert charytatywny. Przyjdź, baw się oraz poskacz do fantastycznej muzyki na żywo i przy okazji świetnej zabawy wesprzyj rozwój dzieciaków z Rodzinnych Domów Dziecka!

Zagrają dla Was dwa Szczecińskie zespoły: 

Hotel Zero 
facebook: https://www.facebook.com/hotelzero

Malowanie obrazów oldskulowym brzmieniem. Tak mniej wiecej można nazwać to co gra Hotel Zero. Inaczej jest to rockowy zespół, grający bardzo korzennie. Zazwyczaj temat wygląda następująco – sekcja gra pod dźwięk silnika spalinowego a gitarzysta odstawia malownicze kwestie. Repertuar to pół na pół autorskiego materiału oraz kowerów. Zapraszamy na koncerty. 
Norbert Laskowski – Gitara, Wokal 
Lukaaas – Bas
Krzyś – Perkusja. 

Kępisty Quartet 
Strona: http://www.kepisty.art.pl/ 
Facebook: https://www.facebook.com/kepistyquartet

Maria i Julia tworzą prym brzmieniowy, który można wręcz nazwać wizytówką zespołu. Do tego norma w postaci basu, perkusji i jest kwartet – Kępisty Quartet. Wokalistka w swej konferansjerce ujmuje szczerością i poczuciem humoru. Teksty, w których daje upust swej wyobraźni, buszują w absurdzie. Ta czwórka bawi się konwencją, igra z formą. Pragną uwolnić się od wszelkich etykiet, słychać jednak wpływy piosenki aktorskiej, autorskiej, jazzu czy folku. Zespół sióstr Kępisty to nijak nie dający się zaszufladkować twórczy eksperyment. 
Julia Kępisty – wokal, wiolonczela 
Maria Kępisty – wibrafon 
Paweł Rozmarynowski – bas, kontrabas 
Tomasz Nawrocki – perkusja 

WSTĘP: 
Bilet: studencki: 5zł, normalny: 10zł

Projekt Global Kids to mieszanka nauki, zabawy i międzynarodowości. Istotą projektu będą zajęcia dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka na terenie Szczecina, prowadzone przez sześć doświadczonych osób z czterech stron świata. Zajęcia, prowadzone w języku angielskim, będą dotyczyły danych narodowości, różnic kulturowych i wielu ciekawostek podanych bezpośrednio przez obywateli tych krajów. Projekt zacznie sie 5 stycznia 2015r. i bedzie trwał 6 tygodni. Jak mówił wybitny pedagog, Janusz Korczak – gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. I Ty mozesz zmienic rzeczywistość na lepsze! 

Jezeli chcesz nam pomóc, a nie możesz być na koncercie: Wesprzyj to!
Już niedługo będzie możliwość wsparcia naszego projektu poprzez www.wspieram.to 
Więcej informacji już w krótce!

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

Artykuł napisany przez

Możliwość komentowania jest wyłączona, ale trackbacki i pingbacki są włączone.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress